Auto Serwis Szymecki  - mechanika pojazdów, klimatyzacja, elektromechanika, diagnostyka
Wszystko czego potrzebuje Twoje auto!

tel. 32 235 15 28

Mechanik samochodowy

Wymagania:

  • wykształcenie branżowe,
  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • samodzielność,dokładność,uczciwość
Elektryk samochodowy

Wymagania:

  • wykształcenie branżowe
  • doświadczenie zawodowe
  • umiejętność obsługi urządzeń diagnostycznych typu KTS, FSA, VAG, VAS, itp

Autoryzowany serwis samochodowy Bosch Car Service poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:ASO Bosch,ul.Sienkiewicza 30 Knurów

Nasze oczekiwania

-Minimu dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku mechanik/elektryk pojazdów samochodowych

-Dobra organizacja pracy

-Solidność i aktywna postawa

-Wykształcenie techniczne

-Zainteresowanie motoryzacją

-Ważne prawo jazdy kat.B

-Dbanie o powierzone narzędzia i utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy zgodnie ze standardami firmy

Opis stanowiska:

-Wykonywanie napraw i przeglądów eksploatacyjnych  pojazdów zgodnie z dokumentacją techniczną

-Obsługa urządzeń diagnostycznych

-Naprawa i obsługa układów klimatyzacji

-Obsługa urządzeń do serwisu ogumienia

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

-Pakiet świadczeń pracowniczych

-Pracę w nowoczesnej i dobrze wyposażonej firmie

-Możliwość rozwoju poprzez indywidualnie dobraną ścieżkę szkoleniową.

-Pracę w zespole ambitnych ludzi

-Pracę w nowoczesnej firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku

-Stabilne zatrudnienie

– Umowa o pracę

- Szkolenia techniczne

Tworzymy zespół ambitnych, energicznych ludzi, chcących stawić czoło nowością jakie niesie współczesna motoryzacja.

Firma przez szereg lat swej działalności wykształciła szerokie grono wykwalifikowanych pracowników.Kształcimy również uczni w zawodzie mechanik/elektryk samochodowy. Jeżeli jesteś uczniem, a interesują Cię zagadnienia związane z motoryzacją i chciałbyś podjąć naukę w tym zawodzie skontaktuj się z nami.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, prosimy o kontakti:
tel.607 778 989